PRELIMINARŪS LAIKAI

JAUNIMO IR DAMŲ KLASĖ (Įskaita atskira)
Dalyvių registracija ir techninė komisija: 08:00 – 08:40

Susipažinimas su trasa: 8:45
Įskaitinių važiavimų pradžia  09:00

Tadas Mozūraitis
Gabrielė Aleksynaitė
Judita Pėžaitė
Ginta Gluoksne
Eglė Jakelaitytė
Jovita Jokubauskienė
Veronika Simėnaitė

„HISTORY“ KLASĖ
Dalyvių registracija ir techninė komisija: 09:00 – 09:30

Susipažinimas su trasa: 9:45
Įskaitinių važiavimų pradžia 09:55

Andrius Lukšys
Stasys Brundza
Evaldas Žitkus
Arturas Lipavicius
Haroldas Trimailovas
Vytautas Aleksynas

„FWD“ KLASĖ
Dalyvių registracija ir techninė komisija: 09:00 – 10:00

Susipažinimas su trasa: 10:25
Įskaitinių važiavimų pradžia 10:35

Haroldas Šiuika
Vilmantas Karalius
Tautvydas Perevoščikovas
Lukas Gordonas
Arturas Lipavicius
Artūras Marcinkevičius
Vytautas Junevičius
Antanas Ogentas
Deividas Dailidė
Kęstutis Viliūšis
Ričardas Gluosnys

Ignas Bacevičius

„RWD“ KLASĖ
Dalyvių registracija ir techninė komisija: 10:00 – 11:00

Susipažinimas su trasa: 11:35
Įskaitinių važiavimų pradžia 11:45

Paulius Mikelaitis
Povilas Vasiliauskas
Egidijus Visockis
Vilmantas Visockis
Marius Žemaitaitis
Benas Vidauskis
Stasys Brundza
Domantas Tereikis
Martynas Tereikis
Dinas Karpičius
Andrius Grigaitis
Edgaras Marcinkevičius
Liutauras Mockus
Lukas Grigaitis
Saulius Biliūnas

Ramunas Brazaitis

Andrius Lukšys

 

„AWD“ KLASĖ
Dalyvių registracija ir techninė komisija: 12:00 – 13:00

Susipažinimas su trasa: 13:25
Įskaitinių važiavimų pradžia 13:35

Ligitas Kordušas
Irmantas Ditkus
Arvydas Midvikis
Liudas Šimkus
Rimvydas Mankus
Paulius Rutkauskas
Eimantas Bernadickas

„LAISVA“ KLASĖ
Dalyvių registracija ir techninė komisija: 12:30 – 13:30

Susipažinimas su trasa: 14:20
Įskaitinių važiavimų pradžia 14:30

Paulius Mikelaitis
Deividas Stropus
Ligitas Kordušas
Lukas Gordonas
Irmantas Ditkus
Artūras Marcinkevičius
Antanas Ogentas
Kęstutis Viliūšis
Saulius Biliūnas
Liudas Šimkus
Rimvydas Mankus
Andrius Lukšys
Edgaras Marcinkevičius

Ramunas Brazaitis


„SPORT“ KLASĖ
Dalyvių registracija ir techninė komisija: 14:00 – 15:00

Susipažinimas su trasa: 15:45
Įskaitinių važiavimų pradžia 15:50

Paulius Mikelaitis
Domantas Tereikis
Martynas Tereikis
Vilmantas Visockis
Arvydas Midvikis
Andrius Grigaitis
Lukas Grigaitis
Irmantas Buivydas
Deividas Stropus
Martynas Pikčilingis